Partnerzy

Partner główny

Dahua Technology jest wiodącym światowym producentem urządzeń i rozwiązań w dziedzinie systemów zabezpieczeń oraz automatyki budynkowej. W swojej ofercie ma zaawansowane urządzenia do monitoringu wizyjnego i termowizyjnego, systemy kontroli dostępu, systemy nadzoru ruchu ulicznego, systemy alarmowe wraz z elementami wykonawczymi oraz videodomofony. Dopełnieniem oferty jest oprogramowanie umożliwiające tworzenie zintegrowanych systemów bezpieczeństwa.

Dahua Technology ma rozbudowaną sieć sprzedaży na całym świecie oferując kompletne wsparcie sprzedażowe, projektowe, serwisowe i marketingowe.

Partner strategiczny

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach komputerowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio urządzeń, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów. Obok access pointów, routerów, modemów, kart sieciowych w ofercie TP-link można znaleźć szeroką gamę sprzętu z kategorii smart home. Linia produktów Tapo obejmuje: monitory temperatury, czujniki, kamery do monitoringu WiFi oraz inteligentne oświetlenie i gniazdka. Linia Omada to profesjonalne rozwiązania sieciowe dedykowane do biznesu.

Partnerzy honorowi

Marka Kenik powstała w 2013 roku. W katalogu marki KENIK znajdują się różnorodne modele kamer, rejestratorów oraz dodatkowe akcesoria stanowiące uzupełnienie podstawowego systemu. Z myślą o użytkownikach korzystających z naszej oferty zapewniamy fachowe doradztwo w doborze sprzętu, specjalistyczne wsparcie techniczne oraz serwis pogwarancyjny w razie konieczności naprawy lub wymiany.

Polski oddział Nice powstał w 1996 roku. Firma była jedną z pierwszych zagranicznych filii włoskiej grupy Nice. Na przestrzeni lat firma została liderem w dziedzinie rozwiązań do zarządzania domem, zwiększając znacząco świadomość marki wśród obecnych i przyszłych użytkowników oraz silnie rozbudowując sieć profesjonalnej dystrybucji.

GetFort jest jedną z najszybciej rozwijających się marek szaf teleinformatycznych i akcesoriów branży IT. Jako nowy i dynamicznie rozwijający się producent, oferujemy bardzo szeroką gamę produktów. Cenimy sobie uwagi naszych klientów i stale dostosowujemy ofertę do ich potrzeb i najnowszych rynkowych trendów.

PowerWalker to niemiecka marka założona w 2004 roku. Od tego czasu firma jest profesjonalnym dostawcą zasilaczy UPS i ma kompleksową sieć dystrybucji w całej Europie.
Dysponując portfolio ponad 300 modeli, PowerWalker oferuje odpowiednie rozwiązania UPS dla większości potrzeb od prostych modeli do użytku domowego, po systemy o wysokiej wydajności i dużej mocy do użytku komercyjnego.

Pelco jest światowym liderem w projektowaniu, rozwoju i produkcji innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa wideo, w tym kamer do monitoringu, systemów zarządzania i rejestracji wideo, oprogramowania zabezpieczającego.
Jako jedyne źródło rozwiązań wideo, zarządzania bezpieczeństwem i inteligencji, Pelco jest zaangażowane w dostarczanie szerokiej gamy wysokiej jakości produktów i systemów, które czynią świat bezpieczniejszym miejscem.

Partnerzy branżowi

Jeśli interesujesz się tematyką monitoringu, systemami zabezpieczeń oraz automatyką domową, z pewnością słyszałeś o Eltrox, największej sieci salonów z takim asortymentem w Polsce. W 2015 roku w odpowiedzi na prośby współpracujących z nami instalatorów powołaliśmy do życia naszą nową markę – Hurton.
Hurton stawia sobie za cel hurtową obsługę rynku firm monterskich, zaopatrywanie współpracujących z nami sklepów partnerskich oraz sprzedaż w modelu dropshippingowym. W naszej ofercie obok monitoringu i systemów alarmowych można znaleźć: napędy do bram, zestawy smart home, domofony i wideodomofony, fotowoltaikę, urządzenia sieciowe oraz komponenty instalacji niskoprądowych.

Corab produkuje wysokiej jakości systemy fotowoltaiczne oraz oferuje kompleksowe rozwiązania renomowanych producentów z branży OZE – zarówno dla komercyjnych instalacji PV, jak i tych dla klientow indywidualnych (prosumentów). Profesjonaliści mogą korzystać z szerokiej oferty produktowej, ale również zyskać dzięki sprawnej logistyce, wsparciu klienta, ofercie szkoleniowej oraz pełnej obsłudze posprzedażowej.

Western Digital to globalny lider w dziedzinie technologii pamięci masowych. Od ponad czterech dekad dostarczamy innowacyjne produkty, które zmieniają sposób przechowywania, ochrony i udostępniania danych.
Produkty Western digital to szeroki zakres rozwiązań: dyski twarde, dyski SSD, karty pamięci oraz rozwiązania sieciowe. Miliony zadowolonych użytkowników na całym świecie zaufało doskonałej jakości i niezawodności marki, stawiając na bezpieczeństwo.

Dzięki ponad 60-letniej pasji i inwestycjom w nowe technologie w branży automatyki domowej i budowlanej staliśmy się marką wiodącą i globalnym partnerem w zakresie integracji rozwiązań opracowanych z myślą o automatyzacji kontrolowania i zabezpieczania przestrzeni mieszkalnych, publicznych i miejskich, dzięki czemu i inteligentne miejsce do życia i pracy dla ludzi. Stworzyliśmy relacje jakościowe z wieloma profesjonalnymi instalatorami, które przenoszą wartości CAME, wprowadzając innowacje w życie naszych klientów na całym świecie. Nasza ewolucja przekłada się na rozwiązania w imieniu ludzi. Nasza technologia staje się strategią dla definiowania nowego sposobu myślenia i życia w przyszłości.

Seagate Technology to przedsiębiorstwo, które jest światowym liderem w produkcji nośników danych – głównie dysków twardych. Prowadząc zrównoważoną współpracę z partnerami, firma Seagate Technology tworzy sferę danych, maksymalizując ludzki potencjał za pośrednictwem innowacyjnych, precyzyjnych rozwiązań światowej klasy do przechowywania danych i zarządzania nimi. Jako globalny lider technologii z ponad 40-letnim doświadczeniem firma dostarczyła już ponad cztery miliardy terabajtów pamięci. Dowiedz się więcej na temat Seagate na stronie

FAAC Polska to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji oraz instalacji najwyższej klasy urządzeń z zakresu automatyki, kontroli dostępu oraz systemów parkingowych. Wśród sprzętów firmy wyróżnić można wydajne i nowoczesne urządzenia takie jak, m.in. napędy FAAC, siłowniki FAAC, fotokomórki FAAC, piloty FAAC czy napędy do bram FAAC. FACC to marka z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku.

Stasiński Sp. z o.o. jest wiodącym producentem osprzętu elektroinstalacyjnego: kanałów, rur sztywnych i giętkich z niezbędnymi akcesoriami. Od 30 lat nieustannie wzbogacamy ofertę o nowe pozycje, które są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, aby sprostać potrzebom estetycznym najbardziej wymagających Klientów. Jednocześnie wszystkie produkty są objęte badaniami jakościowymi i posiadają oznakowanie znakiem „CE”. Są one produkowane z surowców poddawanych regularnym testom i spełniających określone normy. Nasze listwy i rury elektroinstalacyjne oraz peszle posiadają stosowne deklaracje i certyfikaty.

Ajax Systems to firma technologiczna specjalizująca się w produkcji zaawansowanych systemów alarmowych. Tworzymy rozwiązania oparte na najnowszych technologiach i odkryciach naukowych, a następnie stosujemy je w naszych urządzeniach, które pracują w najcięższych warunkach i realnie odpowiadają rzeczywistym potrzebom użytkowników.

Od niemal 100 lat na świecie, 50 lat w Europie i 20 lat w Polsce, dbamy o przyjemną atmosferę dostarczając nasze rozwiązania do każdego typu pomieszczeń i budynków. Oferujemy energooszczędne i wydajne systemy grzewcze, rozwiązania klimatyzacyjne i układy chłodzące obieg świeżego powietrza. Przez klimatyzatory, pompy ciepła czy systemy wentylacyjne, tworzymy idealne warunki do wypoczynku albo wytężonej pracy. Dostarczamy urządzenia do zapewniania komfortu we wnętrzach domów jednorodzinnych, obiektach hotelowych, centrach biznesowych, handlowych, przemysłowych oraz w innych obiektach i budynkach. Dzięki rozwiniętej sieci autoryzowanych Partnerów, świadczymy kompleksowy serwis, doradztwo, instalację oraz konserwację czy optymalizację systemu.

Rotenso to jedne z najnowocześniejszych, niezawodnych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska systemów klimatyzacji i pomp ciepła powietrze-woda.
Misją Rotenso jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań z branży klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, opartych o wysokowydajną technologię inverterową.

Od ponad 30 lat projektujemy i produkujemy elektroniczne systemy zabezpieczeń dla budynków w wielu różnych sektorach gospodarki. Od 20 lat specjalizujemy się w dostarczaniu elektronicznych systemów kontroli dostępu dla małych, średnich oraz najbardziej zaawansowanych projektów. Jesteśmy wiodącym dostawcą kontroli dostępu w Polsce, a nasze produkty służą codziennie milionom użytkowników w ponad 40 krajach.

Akuvox jest pionierem w dostarczaniu systemów domofonowych. Specjalizując się w rozwiązaniach obejmujących sztuczną inteligencję, SIP, Android, chmurę, bezpieczeństwo i inne zaawansowane technologie, Akuvox nieustannie napędza przełomowe zmiany w branży i twórczo dostarcza niezrównane portfolio inteligentnych produktów i rozwiązań interkomowych.
 

Firma Ropam Elektronik powstała w roku 2003. Projektujemy i produkujemy urządzenia elektroniczne. Ropam Elektronik od samego początku kładł duży nacisk na jakość i funkcjonalność swoich urządzeń, dlatego wszystkie etapy produkcji podlegają skrupulatnej kontroli, począwszy od wyboru dostawcy komponentów, na testach funkcjonalnych kończąc.
Jesteśmy laureatami wielu nagród, cieszymy się, że nasze produkty są często doceniane jako innowacyjne rozwiązania, a przede wszystkim znajdują zastosowanie w waszych domach i mieszkaniach.